Michał Klepka
Dyrektor Działu Polityki Miejskiej i Innowacyjności w ARMSA. Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (mgr inż.) i Uniwersytetu Łódzkiego (dr). Doświadczony badacz polityki innowacji/RTD i przedsiębiorczości z doświadczeniem zawodowym w różnych typach instytucji: uniwersytetach, organizacjach samorządowych i rządowych, organizacjach pozarządowych, firmach. Ekspert w zakresie budowania strategii (technika mapowania wyników) i tworzenia polityki. Broker technologiczny, lider projektów, autor/współautor wielu projektów/raportów/ewaluacji/dobrych praktyk w obszarze nauk ekonomicznych. Formalnie pracownik naukowy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Katedra Innowacyjnych Miast), członek Rady Innowacji Województwa Mazowieckiego i Śląskiego (obszar przemysłowy). Jest mocno zorientowany na rozwój sieci i łańcuchów wartości, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia multidyscyplinarnego i praktycznych wyników.
Agnieszka Krochmal-Wegrzyn
Prawnik, specjalista w zakresie prawa spółek, prawa konkurencji oraz prawa własności intelektualnej w aspekcie międzynarodowym (IPR, PPP, IT, B+R+I). Pracuje dla sektora B+R i MŚP od 2003 roku. Zdobyła doświadczenie w Vienna BIT (2003) i przeszła szkolenie z IPMA Project Management Research - Methodology (2004). Pracowała w Krajowym Punkcie Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej, gdzie była odpowiedzialna za przygotowywanie międzynarodowych umów konsorcyjnych, biorąc udział w negocjacjach. Była partnerem w Europroject Management Consulting Ltd. oraz wykładowcą dla: Europejskich Urzędów Patentowych [EPO]; Ministerstwa Badań Naukowych i Informatyzacji [MNiI]; Narodowego Centrum Badań i Rozwoju [NCBiR] i wielu innych. Była dyrektorem Biura IPR HP w Brukseli, gdzie wspierała MŚP w bieżących projektach międzynarodowych współfinansowanych z funduszy UE. Była kluczowym ekspertem „Wsparcia prawnego w działaniach wdrożeniowych dla projektów badawczo-rozwojowych EFRR w Polsce” oraz współautorem Przewodnika dla B+R (2012).
Ilona Bąk
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Avans University of Applied Sciences w Den Bosch, w Holandii. Kilkanaście lat doświadczenia w realizacji projektów skierowanych do:
- instytucji publicznych (promocja gospodarcza regionu, rewitalizacja miast, wykorzystanie nowoczesnych technologii w instytucjach publicznych, ekonomia społeczna),
- przedsiębiorstw (internacjonalizacja, wsparcie eksportu),
- klastrów (polityka klastrowa, internacjonalizacja, certyfikacja).
Doświadczenie w realizacji projektów ze środków krajowych i europejskich: POIG 2007-2013, CIP 2007-2013, JESSICA, Interreg Europa Środkowa, Interreg Europa, Interreg Region Morza Bałtyckiego, Fundusz Wyszehradzki.
Paweł Śliwa
Ukończył kierunek Polityka Społeczna na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat był związany z działami sprzedaży i marketingu, jak również zajmował się zagadnieniem internacjonalizacji przedsiębiorstw. W Agencji Rozwoju Mazowsza pracuje od 2020r.
W dziale Centrum Przedsiębiorczości i Inwestycji realizował zadania zakresu obsługi Inwestora i Eksportera takie jak: przygotowywanie informacji rynkowych, statystycznych oraz wyszukiwanie terenów inwestycyjnych dla zagranicznych inwestorów. Organizował szkolenia dla przedsiębiorców z Województwa Mazowieckiego. Zaangażowany w realizację Projektów Europejskich: Start Easy i Success Road, BSR DeepTech Launch, gdzie odpowiadał głównie za komunikację.
Aktualnie w dziale Polityki Miejskiej i Innowacyjności realizuje zadania związane z prowadzeniem projektów: 3I solutions for PS, OD4GROWTH, Burnout Prevent, PRINCE.